Jsme tu pro vás

Snažíme se pro vás vymyslet nemožné, a tak přišly na řadu i hodiny s vodotryskem Jedná se o opravdu funkční časomíru z dílny architekta Ašota Haase, jejíž trysky slouží jako hodinová a minutová ručka. Jejich dráhu navíc lemuje i sekundová stupnice se šedesáti malými tryskami po obvodu nerezového těla, které se pozornosti opravdu neubrání. Navíc je umístěno v samotném středu pasáže Florentinum a samo o sobě prozrazuje kreativitu a náš unikátní přístup. Jedinečné lákadlo je jakousi vizitkou říše jemné mechaniky; časoprostoru, ve kterém si ženy i muži mohou plnit sny a cítit se hýčkáni.

Služby hodinářství Koscom rozhodně nekončí nákupem. Samozřejmostí je u nás profesionální servis z rukou zkušených mistrů hodinářů, na jejichž práci se můžete přímo v prodejně osobně podívat. Zázemí obchodu je totiž opravdu rozsáhlé a hodinářský servis s impozantně vybavenou moderní dílnou od vás dělí pouze skleněná stěna. Můžete se tak koukat pod ruce hodinářů, kteří právě na vašich hodinkách pracují. Poškrábané sklíčko, rozbitý strojek nebo utržený řemínek– vyřešíme flexibilně téměř vše. Disponujeme totiž certifikací autorizovaného záručního servisu na 20 značek, ale jsme kompetentní postarat se i o servis pozáruční nebo dokonce vyčištění vašich historických hodinek; rodinného pokladu. Vážíme si vaší důvěry v naší značku a proto si vám dovolujeme jako malou pozornost nabídnout doživotní výměnu baterky k u nás zakoupeným hodinkám.

Provádíme tyto servisní úkony:

  • seřízení a generální opravy mechanických a bateriových hodinek níže uvedených značek
  • kontrola a následné jemné seřízení mechanických hodinek níže uvedených značek pomocí vibrografu
  • kontrola bateriových strojků pomocí quartz-testeru
  • výměny mechanických a bateriových strojků
  • výměny baterií ve většině hodinek s testem vodotěsnosti ( se zárukou vodotěsnosti do 10 ATM)
  • výměna sklíček
  • čištění hodinek a náramků ultrazvukem
  • leštění zlatých a ocelových hodinek včetně náramků (vyleštíme Vaše hodinky do původního vzhledu a budou stejně krásné, jako když byly právě zakoupeny
  • zkracování náramků
  • výměna kožených řemínků a kovových náramků

Značky

Jsme oficiální servisní středisko a provádíme záruční opravy těchto značek:

hodinky Alfex
hodinky Alpina
hodinky Boccia Titanium
hodinky Candino
hodinky Certina
hodinky Festina
hodinky Frédérique Constant
hodinky Grand Seiko
hodinky H.Moser & Cie
hodinky Jaguar
hodinky Lorus
hodinky Lotus
hodinky Oris
hodinky Perrelet
hodinky Pulsar
hodinky Raymond Weil
hodinky Seiko
hodinky Swatch
hodinky UNION Glashütte
hodinky Wenger