Tag Heuer představuje „Tag Heuer Connected“

První luxusní propojitelné hodinky vyvinuté švýcarskými hodináři ve spolupráci se společnostmi Intel a Google. Tag Heuer Connected s Intel Inside byly odhaleny na tiskové konferenci v LVMH Tower panem Jean-Claudem Biverem, generálním ředitelem společnosti Tag Heuer a předsedou hodinářské divize LVMH Group. Přítomen byl také generální ředitel společnosti Intel Corporation, pan Brian Krzanich. Byl vytvořen krásný, inteligentní a funkční produkt, který spojuje nejnovější inovace s více než sto lety hodinářských zkušeností. Tag Heuer pro tyto hodinky zvolil konstrukci pouzdra totožnou s chronografy řady Carrera, které jsou ikonou sportovních chronografů již půl století. Pouzdro o průměru 46 mm je vyrobeno z odolného titanu 2 třídy, stejně tak překlápěcí spona. Tradičně bylo použito safírové sklo, nyní s dotykovým displejem. Jako jedny z mála propojitelných hodinek odolávají Tag Heuer Connected vodě a splňují tak normu IP67. Majitelé těchto luxusních hodinek budou mít také na výběr z 6 různých pásků červené, modré, bílé, oranžové, zelené nebo žluté barvy.

Exkluzivní aplikace Tag Heuer

Tag Heuer vyvinul tři typy digitálních číselníků, které jsou díky rysům okamžitě rozpoznatelné. Tyto číselníky věrně reprodukují vzhled a funkce pravých analogových číselníků, včetně stínování pod ručičkami. Chystá se doplnění všech ostatních designů číselníků, takže si bude možné hodinky přizpůsobit přes exkluzivní aplikaci Tag Heuer, kterou si lze stáhnout z Google Play.

Mezi jedinečné vlastnosti patří také interaktivní čítače, ve kterých se zobrazují aplikace. Princip je velmi jednoduchý. Je zachován vzhled hodinek a relevantní informace z partnerské aplikace jsou zobrazeny ve třech vnitřních subcifernících na pozicích 6, 9 a 12 hodin.

Co když vás nějaká aplikace více zajímá? Dotkněte se daného čítače a můžete s aplikací pracovat v režimu celé obrazovky.

Aplikace jsou přizpůsobené přímo pro Tag Heuer, k dispozici je např. Golfshot Pro (golf), RaceChrono Pro (automobilové závody) a Viewrangers (Trailing). Speciálně vyvinutý software Development Kit (SDK) umožní rozšíření. Kromě toho, Tag Heuer přidal klasické funkce, které jsou klíčovou součástí univerzálních hodinek: Timer, Alarm a Stopky.

Chytré. Do jaké míry? Bydlení, cestování, získávání informací, propojení… Tag Heuer Connected jsou dokonalým partnerem. Spojují to nejlepší z obou světů – velkolepé hodinky Tag Heuer s inteligentní technologií. Navíc rezidentní aplikace (hudba, časovač, alarm, krokoměr) zůstanou aktivní, i když nebude k dispozici žádné připojení.


Funkce a specifikace:

 • Procesor Intel® Atom ™ Z34XX a běžící na platformě Android Wear
 • Podpora systémů Android 4.3+ nebo iOS 8.2+
 • Audio streaming
 • Bluetooth
 • Wi-fi
 • 4 GB interní paměti
 • Mikrofon
 • Ovládání hlasem
 • Indukční nabíjení
 • Nejnovější generace lithiové baterie s výdrží více než den
 • Tisíce aplikací pro Android, které jsou již k dispozici pro Tag Heuer. Využijte aplikace, oblíbené miliony lidí jako např. Google Fit, Google Překladač, Google Maps a Google Vyhledávání s vaším hlasem

Přestože týdenní produkce hodinek Tag Heuer Connected představuje více než 2000 kusů, poptávka stále převyšuje nabídku a na hodinky stále čekáme, stejně jako ostatní evropské země.

Bonus na závěr: Po skončení 2 leté záruční doby existuje možnost výměny těchto hodinek za mechanický ekvivalent y řady Carrera, které jsou vyráběny speciálně pro tuto příležitost.