TAG Heuer Carrera Heuer-01 43mm

Vývoj řady Carrera pokračuje v nástupu druhého modelu, který využívá styl a modulární konstrukci modelu Carrera Heuer-01 - 43mm. Jak název napovídá, nejjednodušší způsob, jak přemýšlet o nových hodinkách je, že nabízí tradiční číselník namísto číselníku Skeleton v kombinaci s menší velikostí.

TAG Heuer Carrera

Podle našeho názoru, obě tyto změny nabízejí skutečné zlepšení na zvětšení Heuer-01, což dává větší čitelnost. Výsledkem jsou konzervativnější hodinky, než velkolepý kosmický ciferník o velikosti 45mm, ale nový ciferník jistě rozšiřuje atraktivitu řady.

TAG Heuer Carrera

Otázka velikosti je zcela osobní - někteří by si oblíbili pouzdro větší než současných 45mm modelu Carrera Heuer-01, zatímco je tendence upřednostňovat velikosti pouzder pod 41mm... v obou případech je ale v nabídce Carrera velký výběr.

TAG Heuer Carrera

V současné době existují tři modely - dva ocelové a jeden titanový model, ale vypadá to, že v roce 2017 se nabídka rozšíří o zlato a keramiku.

Nová Carrera je dodávána ve dvou barevných provedeních - černá a antracitová, z nichž každá může být spárována buď s gumovým popruhem, nebo s náramkem HAGLINK TAG Heuer. Hodinky TAG Heuer Carrera Heuer-01 43mm Black Dial- CAR201Z kombinují novou interpretaci klasického pouzdra Carrera s číselníkem, který je velmi podobný tomu, který nabízejí oblíbené modely Day-Date v posledních několika letech a ve známém rozložení 6-9-12.